Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 32,72 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 1.20

595 357 zł

18 195 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 786 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

1 pokój, apartament inwestycyjny 32,72 m², piętro 1, oferta nr 1.20, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 32.72 m², 1.20
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,72 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę