+5
Nowy apartament inwestycyjny, 40,75 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3.39
761 936 zł
18 697 zł /m²
Rata 3 565 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Klifova
Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
40,75 m²
Piętro:
3 piętro
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (8,50 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę