Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 31,41 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 0.18

655 012 zł

20 853 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 065 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

2 pokoje, apartament inwestycyjny 31,41 m², parter, oferta nr 0.18, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 31.41 m², 0.18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,41 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę