Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 70,71 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.09

1 425 570 zł

20 160 zł /m²

Rata 6 670 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

3 pokoje, apartament inwestycyjny 70,71 m², piętro 2, oferta nr 2.09, Apartamenty Klifova, Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 0
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 1
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 2
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 3
Apartamenty Klifova - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 70.71 m², 2.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,71 m²

Piętro:

2 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (30,50 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę