+4
Nowy apartament inwestycyjny, 36,46 m², 1 pokój, parter, oferta nr 0.14
655 012 zł
17 965 zł /m²
Rata 3 065 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Klifova
Jastrzębia Góra, ul. Klifowa 22

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
36,46 m²
Piętro:
parter
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (50,00 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę