Nowe mieszkania Poznań Ławica - rynek pierwotny

Znaleziono 182 oferty w 1 inwestycji
FILTRUJ
Wyszukuję...
Świerzawska 13, nowe mieszkania, ATANER sp. z o.o., ul. Świerzawska 13, Ławica (Grunwald), Poznań Oferta szczegóły link
nowość
3D
od 11 500 zł/m²
Reklama
Reklama

Mieszkania od dewelopera Poznań Ławica

Poznań od dawna zajmuje wysoką pozycję pod wieloma względami. To znakomite miejsce na kontynuowanie edukacji, bardzo dobrze postrzegane również jako wymarzone miejsce do zamieszkania. Gdzie najlepiej zakupić mieszkanie? Tam, gdzie panuje względny spokój i jest dostęp do wielu atrakcji. Ławica jest jedną z dzielnic, która spełnia powyższe wymagania.

Intensywne budownictwo jednorodzinne

Ławica jest dzielnicą zlokalizowaną w zachodniej części miasta. Choć wcielono ją w miejskie granice w roku 1940, do późnych lat 80. zabudową przypominała wieś. Z czasem zaczęto realizować tu coraz więcej inwestycji, których efektem są nowe mieszkania w Poznaniu Ławica z rynku pierwotnego. Obszar dzielnicy to także miejsce, w którym intensywne rozwija się budownictwo jednorodzinne. Na atrakcyjność Ławicy składa się nie tylko port lotniczy, ale i bliskość terenów zielonych.

O krok od wyprawy w nieznane

Mieszkańcom Poznania dzielnica jednoznacznie kojarzy się z lotniskiem. To jeden z najstarszych węzłów komunikacyjnych w Polsce, który funkcjonuje jako międzynarodowy port lotniczy. Położony jest zaledwie 7 kilometrów od centrum Poznania i pod względem liczby odprawianych pasażerów zajmuje 7. miejsce w kraju. Do lotniska prowadzi droga wojewódzka nr 307, znana mieszkańcom jako ulica Bukowska. Terminale obsługują loty czarterowe takich linii jak Enter Air czy Corendon Airlines, a także budżetowych linii lotniczych Ryanair i Wizzair.

Atrakcje z dala od miejskiego zgiełku

Nowe mieszkania Poznań Ławica - rynek pierwotny są bezsprzecznym powodem, dla którego coraz więcej osób wybiera Ławicę jako miejsce swojego zamieszkania. Jeśli ktoś jest zdania, że dzielnica oddalona od centrum nie ma nic do zaoferowania, jest w błędzie. Na terenie dzielnicy znajduje się Lasek Marceliński, gdzie znajdują się ścieżki piesze, szlaki rowerowe oraz górka saneczkowa. Dla dzieci przygotowano place zabaw oraz tereny rekreacyjne. Niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających są zamieszkujące okolicę sarny, wiewiórki i lisy.

Na uwagę zasługuje również teren Pracowniczych Ogrodów Działkowych – to olbrzymi kompleks, w którym znajduje się kilka tysięcy działek. Nietrudno się domyślić, że to znakomita strefa wypoczynkowa poznaniaków.

Najlepsza dzielnica do zamieszkania?

Ławica uznawana jest za jedną z najbezpieczniejszych dzielnic Poznania. Wskaźnik przestępczości jest tu na bardzo niskim poziomie, co zachęca do osiedlania się w tej części miasta. Z uwagi na jednorodzinny charakter zabudowy, na terenie dzielnicy jest czysto i zielono. Wśród zadbanych terenów znajdują się nowe mieszkania w Poznaniu Ławica z rynku pierwotnego, a w nich przyjaźnie nastawione sąsiedztwo.


Kolejną zaletą Ławicy jest bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Mieszkańcy nie muszą jednak opuszczać zamieszkiwanych terenów, by dokonać zakupów w oddalonym śródmieściu. Na terenie Ławicy znajduje się centrum handlowe King Cross, gdzie sprzedawane są tekstylia, odzież, obuwie, a także serwowane smaczne dania kuchni europejskiej.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 336 osób
UP