Nowe mieszkania Poznań Jeżyce - rynek pierwotny

Znaleziono 442 oferty w 7 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Fama Jeżyce - Etap 3, nowe mieszkania, Monday Development, ul. Dąbrowskiego 81/85, Jeżyce, Poznań Oferta szczegóły link
3D
od 10 650 zł/m²
Nowe Ogrody 8.0, nowe mieszkania, Nowe Ogrody Sp. z o.o., ul. Janusza Meissnera 3, Jeżyce (Wola), Poznań Oferta szczegóły link
3D
od 10 300 zł/m²
Reklama
Reklama
Oferta szczegóły link
nowość
od 10 500-12 000 zł/m²
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 50, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od dewelopera Poznań Jeżyce

Poznań jest miastem zlokalizowanym w zachodniej części Polski. Jedną z jego najbardziej znanych dzielnic są Jeżyce. Położone po lewej stronie Warty sąsiadują bezpośrednio ze Starym Miastem oraz dzielnicą Grunwald. Jeżyce to obecnie obszar pełen zieleni, kawiarenek i zabytkowej architektury, gdzie znajdują się nowe mieszkania Poznań Jeżyce - rynek pierwotny.

Nowe inwestycje na Jeżycach

Ta dzielnica Poznania jest jedną z najlepiej i najszybciej rozwijających się. Z uwagi na położenie i dobrą dostępność gruntów Jeżyce stanowią atrakcyjny teren dla przyszłych deweloperów. Nowe mieszkania Poznań Jeżyce - rynek pierwotny stanowią najczęściej realizowane inwestycje. To nie tylko bloki, ale i domy, które powstają na zamkniętych i monitorowanych osiedlach, oferujące szereg nowoczesnych udogodnień.

Dzielnica dla każdego?

Można bez wahania powiedzieć, że Jeżyce są dzielnicą, która spełnia oczekiwania mieszkańców w każdym wieku. Rodziny z dziećmi mają tu doskonałe perspektywy na rozwój zawodowy i edukację swoich pociech, seniorzy cieszą się kameralnym klimatem, studenci zaś cenią bliskość do poznańskich uczelni.

Stosunkowo niewielkie zagęszczenie ludności nie stanowi przeszkody dla przyszłych inwestorów. Na terenie Jeżyc powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, które idealnie wpisują się w krajobraz pełen stawów i jezior. Nie brakuje chętnych na zakup nowych mieszkań z rynku pierwotnego. Nabywcy najczęściej decydują się na lokal 2- lub 3-pokojowy i takich ofert jest zdecydowanie najwięcej.

Secesyjny klimat Jeżyc

Jeżyce to nie tylko nowe mieszkania Poznań Jeżyce z rynku pierwotnego. Dzielnica pełna jest zabytkowych kamienic z początku XX wieku, kiedy królował styl secesyjny. Na głównych ulicach Jeżyc można zauważyć charakterystyczną zabudowę - bogate zdobienia, strojne witraże i sztukaterię. Budynki wielokrotnie ozdabiano kwiatowymi motywami lub rzeźbami figur. Przypuszcza się, że część z nich podpisywano, a część po prostu ozdabiano twarzami architektów. Dziś takie kamienice, wille czy osiedla stanowią piękną wizytówkę Poznania.

Zielone Jeżyce

Mieszkańcy cenią tę dzielnicę za urozmaicony krajobraz. Miejska zabudowa równoważy się z terenami, gdzie można pospacerować lub udać się na odpoczynek. Przykładem jest choćby Stare ZOO, które dziś pełni raczej funkcję obszernego parku. Na jego terenie znajdują się zabytkowe pawilony dla takich zwierząt, jak lwy, tygrysy czy niedźwiedzie.

Kolejną atrakcją jest Uniwersytecki Ogród Botaniczny, gdzie rosną rzadkie okazy roślin i znajduje się największy głaz narzutowy w Poznaniu. To świetne miejsce o każdej porze roku, idealny cel dla rodzinnych spacerów. Dodatkowym urozmaiceniem są koncerty, festiwal czy przedstawienia, które odbywają się przeważnie w sezonie letnim.

Jak widać, Jeżyce mają doskonałe warunki do zamieszkania. Potencjał jest stale wykorzystywany, co widać po kolejnych inwestycjach deweloperskich.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 30 306 osób
UP