Nowe mieszkania Łódź Widzew - rynek pierwotny

Znaleziono 435 ofert w 4 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Leśna Polana, nowe mieszkania, ABC Development Company, ul. Moryca Welta, Widzew (Widzew-Wschód), Łódź Oferta szczegóły link
od 7 900 zł/m²
Reklama
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od Dewelopera Łódź Widzew

Widzew to łódzka dzielnica znajdująca się w środkowo-wschodniej części miasta. Pod względem obszaru jest to największa dzielnica Łodzi – jej powierzchnia zajmuje ponad 90 km2. Jest to także najmniej zaludniona część aglomeracji. Sporą część obszaru znajdują tereny zielone, które stają się celem deweloperów gotowych wznosić nowe mieszkania w Łodzi Widzew z rynku pierwotnego.

Lokalizacja o dużym potencjale

Widzew jest dzielnicą utworzoną w 1954 roku. Do tego czasu były to obszary wiejskie, co zostawiło swój ślad w teraźniejszości pomimo rozwoju miasta. Znaczną część Widzewa zajmują pola, łąki i nieużytki – widać to szczególnie w północno-wschodnich rejonach dzielnicy.

Inwestorzy dostrzegają w tej lokalizacji duży potencjał na rozwój swoich projektów. Obecnie w dzielnicy, obok bloków z wielkiej płyty, znajdują się domy o zabudowie jednorodzinnej, jak i nowe mieszkania w Łodzi Widzew z rynku pierwotnego.

Dzielnica atrakcyjna do zamieszkania

Widzew wyróżnia się stosunkowo niską liczbą mieszkańców. To sprawia, że dzielnica jest atrakcyjna pod względem warunków zamieszkania. Widzew przylega do Śródmieścia i ma z nim bezpośrednie połączenia. Środki komunikacji miejskiej funkcjonują bez zarzutu – zarówno linie autobusowe, jak i tramwajowe gwarantują podróż do dowolnego punktu miasta.

Nie brakuje tu także terenów zielonych. Na terenie dzielnicy powstało wiele parków i placów zabaw, a także obiektów rekreacyjnych. Sprzyja to osiedlaniu się rodzin z dziećmi, a także studentów i seniorów ceniących spokojny tryb życia. Obszary dzielnicy coraz częściej przeznaczane są na nowe mieszkania w Łodzi Widzew z rynku pierwotnego, oferując nieruchomości w korzystnych cenach.

Miejsce przyjazne mieszkańcom

Widzew uchodzi za spokojną i bezpieczną dzielnicę. Mieszkańcy cenią szczególnie bliskość Śródmieścia oraz dobrą komunikację miejską. Na terenie Widzewa znajdują się przychodnie i szpitale, z czego zadowoleni są zwłaszcza seniorzy i rodziny z dziećmi. W okolicy można zlokalizować wiele sklepów i punktów handlowo-usługowych. Wszystkie zakupy można zrobić niemal w drodze do domu, po wyjściu z pracy.

Nie tylko dla rodzin z dziećmi

Widzew jest dzielnicą, w której chętnie osiedlają się również studenci. Na terenie dzielnicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i licealnych, a także Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna oraz Salezjańska Wyższa Szkoła Ekonomii i Zarządzania. Żacy już na etapie studiów doceniają zalety dzielnicy. Wielu z nich po ukończeniu studiów decyduje się szukać pracy na miejscu. Przedmiotem dalszych poszukiwań są także nowe mieszkania Łódź Widzew – rynek pierwotny, co z kolei sprzyja zakładaniu życia rodzinnego.

Widzew to atrakcyjne miejsce zarówno dla studentów, jak i seniorów i rodzin z dziećmi. Poza licznymi atrakcjami znajdują się tu także miejsca, które warto zwiedzić. Dobra komunikacja, rozwinięta oferta zdrowotna oraz spora ilość terenów zielonych czyni okolicę przyjazną dla osób w każdym wieku.
Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 848 osób
UP