Logo
Filtry

Nowe domy na sprzedaż Wiązowna - rynek pierwotny

Znaleziono 6 ofert w 1 inwestycji

    Lista ofert

  • Osiedle Firletki, nowe domy, Atlanco, ul. Firletki 22, Wiązowna
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Firletki
    • Zielona okolica, bliskość Mazowieckiego Parku Krajobrazowego
    • Szybki dojazd do obwodnicy
    • Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja
    • W okolicy osiedla park - 800 m
    więcej »

    Atlanco

    1 349 000 – 1 449 000 zł

    Wiązowna, ul. Firletki 22

    5 pok.

    165,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Analiza rynku domów deweloperskich w Wiązownie - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 6 ofert
  • Średnia cena m² nowego domu w Wiązownie: 8 479 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu: 165 m²
  • Największy metraż domu: 165 m²

Wskaźniki rynku pierwotnego w Wiązownie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 109,63%
  • Nowe domy są średnio o 36,39% tańsze niż domy z rynku wtórnego
  • Ceny nowych domów w Wiązownie są o 11,38% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane inwestycje deweloperskie w Wiązownie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni

Kalkulacje kredytu hipotecznego na dom od dewelopera

  • Średnia cena nowego domu w Wiązownie wynosi 1 399 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 6 546 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Nowe domy w Wiązownie

W Wiązownie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 6 nowych domów w 1 inwestycji deweloperskich. Deweloperzy w Wiązownie oferują do sprzedaży domy z rynku pierwotnego o powierzchni od 165 do 165 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe nowe domy (6 ofert)

Wiązowna - najczęściej zadawane pytania

Które firmy deweloperskie budują najwięcej domów w Wiązownie?

Obecnie najwięcej nowych domów w Wiązownie oferuje: Atlanco

Jaka jest średnia powierzchnia nowego domu w Wiązownie?

Średnia powierzchnia nowego domu na sprzedaż w Wiązownie wynosi obecnie 165,00 m².

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy nowy dom w Wiązownie?

Najdroższy nowy dom w Wiązownie kosztuje 1 449 000 zł

Najtańszy nowy dom w Wiązownie kosztuje 1 349 000 zł