zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej opcji:
wybierz z listy
Cena m² (zł):
Piętro:
Liczba pięter w budynku:
Typ mieszkania:
Typ budynku:
Poziom dodatkowy:
Położenie:
Standard wykończenia:
Opcje dodatkowe:
Wyświetlanie wyników:
Wiek nieruchomości:
Numer oferty:
Ulica:
Nazwa inwestycji:
Nazwa firmy:
Mapa
Lista
Wybrane filtry:
Czekaj...
Wyszukuję...
Zobacz także
● mieszkania na sprzedaż 1 pokojowe częstochowa ● mieszkania na sprzedaż 2 pokojowe częstochowa ● mieszkania na sprzedaż 3 pokojowe częstochowa ● mieszkania na sprzedaż 4 pokojowe częstochowa ● tanie mieszkania na sprzedaz częstochowa ● mieszkania na sprzedaż z windą częstochowa ● mieszkania na sprzedaż z tarasem częstochowa ● mieszkania na sprzedaż z oddzielną kuchnią częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 200000 zł do 250000 zł częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 350000 zł do 400000 zł częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 500000 zł do 550000 zł częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 550000 zł do 600000 zł częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 800000 zł częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 30 m² do 40 m² częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 45 m² do 50 m² częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 55 m² do 60 m² częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 60 m² do 70 m² częstochowa ● mieszkania na sprzedaż od 70 m² do 80 m² częstochowa ● mieszkania na sprzedaż trzech wieszczów ● mieszkania na sprzedaż błeszno ● mieszkania na sprzedaż północ ● mieszkania na sprzedaż śródmieście ● mieszkania na sprzedaż raków ● mieszkania na sprzedaż podjasnogórska ● mieszkania na sprzedaż grabówka ● mieszkania na sprzedaż wrzosowiak ● mieszkania na sprzedaż łukasińskiego częstochowa ● mieszkania na sprzedaż dunikowskiego częstochowa ● mieszkania na sprzedaż prusa częstochowa ● mieszkania na sprzedaż starzyńskiego częstochowa ● mieszkania na sprzedaż nowowiejskiego częstochowa ● mieszkania na sprzedaż nałkowskiej częstochowa ● mieszkania na sprzedaż gwiezdna częstochowa ● mieszkania na sprzedaż mazowiecka częstochowa ● mieszkania na sprzedaż garibaldiego częstochowa ● mieszkania na sprzedaż lelewela częstochowa ● mieszkania na sprzedaż mała częstochowa ● mieszkania na sprzedaż lechonia częstochowa ● mieszkania na sprzedaż mireckiego częstochowa ● mieszkania na sprzedaż bialska częstochowa
  • Oglądane (0)
  • Zapamiętane (0)

EKSPERCI W CZĘSTOCHOWIE

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Zapytaj lokalnego pośrednika!

Mieszkania Częstochowa sprzedaż

Częstochowa położona jest nad Wartą w Południowej Polsce. Jest miastem powiatowym i głównym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym północnego regionu województwa śląskiego. Jest często odwiedzana przez turystów, głównie pielgrzymów przybywających na Jasną Górę. Innymi atrakcjami turystycznymi miasta są zabytkowe kamienice ciągnące się wzdłuż Alei Najświętszej Maryi Panny, ulice z historyczną zabudową pochodzącą z XVIII i XIX wieku, Ratusz, Stary Rynek i liczne muzea. W Częstochowie początek biorą szlaki turystyczne: Szlak Orlich Gniazd, Jury Wieluńskiej, Walk 7 Dywizji Piechoty oraz Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Częstochowa podzielona jest na 20 jednostek administracyjnych. Najwięcej mieszkań na sprzedaż z rynku wtórnego oferują agencje nieruchomości. Znajdują się one głównie w dzielnicach Wrzosowiak, Raków, Ostatni Grosz, Śródmieście, Tysiąclecie i Północ. Zabudowa jest zróżnicowana pod względem wieku budynków. Większość z nich to wielokondygnacyjne bloki z tzw. wielkiej płyty pochodzące z drugiej połowy XX wieku, pomiędzy którymi wplecione zostały nowe inwestycje z ostatnich lat. Śródmieście natomiast wypełniają zabytkowe kamienice oraz kameralne, blisko stuletnie budynki wielorodzinne.
Reklama
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 23 397 osób
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.