Logo
Filtry

Mieszkania pomorskie do 300 000 zł

Znaleziono 96 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie trzypokojowe 49,30 m², Debrzno, Osiedle Słoneczne, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 49,30 m² z balkonem, Osiedle Słoneczne

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 ,położone w centrum miejscowości Debrzno, województwo pomorskie, powiat człuchowski, w dobrze skomunikowanej i spokojnej lokalizacji. Lokal usytuowany na czwartym piętrze budynku z 1979 roku. Do mieszkania przynależy piwnica. Wnętrze charakteryzuje się f...

    więcej »

    Metrohouse

    269 000 zł

    Debrzno, Osiedle Słoneczne

    3 pok.

    49,30 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 37,70 m², Czarne, Młyńska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 37,70 m², Młyńska

    W sercu spokojnej miejscowości Czarne czeka na Ciebie mieszkanie pełne światła, harmonii i ciepła. Na czwartym piętrze znajduje się przytulna przestrzeń o powierzchni 37,7 m², która została niedawno wyremontowana i urządzona z wyjątkowym wyczuciem stylu. To miejsce, w którym każdy detal ma znaczenie...

    więcej »

    Metrohouse

    265 000 zł

    Czarne, Młyńska

    2 pok.

    37,70 m²

  • Młode Stanisławie - bud B12, B13, nowe mieszkania, NECON Deweloper Sp. z o.o., Stanisławie
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Młode Stanisławie - bud B12, B13
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    NECON Deweloper Sp. z o.o.

    od 8 674 zł /m²

    Stanisławie

    1 pok.

    29,52 – 29,60 m²

  • RENTON - kawalerki inwestycyjne , nowe lokale inwestycyjne, PRM GROUP, ul. Głogowa, Biała Rzeka, Rumia
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    RENTON - kawalerki inwestycyjne
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 150 m
    • Blisko osiedla park - 500 m
    • Osiedle położone jest blisko centrum - 1100 m
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    PRM GROUP

    od 12 599 zł /m²

    Rumia, Biała Rzeka, ul. Głogowa

    1 - 2 pok.

    15,25 – 21,43 m²

  • Tarasy Wierzycy, nowe mieszkania, ACTIVA AP PUCHALSKA-PASTUSZKA SP.K., ul. Leśna, Gniew
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Tarasy Wierzycy
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 650 m
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 61,33 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    ACTIVA AP PUCHALSKA-PASTUSZKA SP.K.

    7 374 zł /m²

    Gniew, ul. Leśna

    1 pok.

    28,86 – 29,25 m²

  • Młode Stanisławie - bud B8, B9, nowe mieszkania, NECON Deweloper Sp. z o.o., ul. Stanisławie 7A, Stanisławie
    info-icon
    info-icon
    Młode Stanisławie - bud B8, B9
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Mieszkania w kameralnym budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    więcej »

    NECON Deweloper Sp. z o.o.

    9 400 zł /m²

    Stanisławie, ul. Stanisławie 7A

    1 pok.

    29,65 m²

  • Mieszkanie trzypokojowe 64,63 m², Słupsk, Sierpinka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 3 pokoje, 64,63 m², Sierpinka

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Sierpinka w Słupsku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak...

    więcej »

    GRYF Nieruchomości Słupskie

    290 000 zł

    Słupsk, Sierpinka

    3 pok.

    64,63 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie dwupokojowe 89,40 m², Granowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 89,40 m² z ogródkiem, Granowo

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55 m² Granowo, powiat chojnicki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy Granowa. Opis nieruchomości: Mieszkanie składa się z jasnego otwartego salonu...

    więcej »

    Metrohouse

    299 000 zł

    Granowo

    2 pok.

    89,40 m²

  • Nagietkowa, nowe mieszkania, Orlex Danuta Gębarowska, ul. Nagietkowa, Bolszewo
    info-icon
    info-icon
    Nagietkowa
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • W okolicy osiedla park - 850 m
    • Winda w budynku
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Orlex Danuta Gębarowska

    od 8 100 zł /m²

    Bolszewo, ul. Nagietkowa

    2 pok.

    34,17 – 34,27 m²

  • Welocity Wiczlino, nowe mieszkania, Grupa Hossa S.A., ul. Jana Kazimierza, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Welocity Wiczlino
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 50 m
    • Park w pobliżu osiedla - 850 m
    • Winda w budynku
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W ofercie mieszkania z ogródkami
    • Gotowe do zamieszkania (Budynek 14)
    więcej »

    Grupa Hossa S.A.

    11 384 zł /m²

    Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Jana Kazimierza

    1 pok.

    26,26 m²

  • Osiedle Chabrowe, nowe mieszkania, Dekpol Deweloper, ul. Gen. Stanisław Sosabowskiego, Starogard Gdański
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Chabrowe
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na osiedlu
    • Rowerownia w budynku
    • Na parterze mieszkania z ogródkami (do 58,38 m²)
    więcej »

    Dekpol Deweloper

    od 7 573 zł /m²

    Starogard Gdański, ul. Gen. Stanisław Sosabowskiego

    2 pok.

    36,96 m²

  • Foresteria Etap B, nowe mieszkania, ROBYG, ul. Bieszczadzka, Wielki Kack (Kacze Buki), Gdynia
    AI
    info-icon
    info-icon
    Foresteria Etap B
    • Winda w budynku
    • Podziemna hala garażowa
    • Rowerownia w budynku
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 91,84 m²)
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 10,81 m²)
    więcej »

    ROBYG

    Gdynia, Wielki Kack, Kacze Buki, ul. Bieszczadzka

    1 pok.

    26,47 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 31,16 m², Słupsk, Dywizjonu 303, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 31,16 m², Dywizjonu 303

    NOWE MIESZKANIA 31-55 M2 Z BALKONEM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, MIEJSCEM POSTOJOWYM ZEWNĘTRZNYM I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. Ul. Dywizjonu 303 BUDYNEK B6 - ZAPRASZAMY DO REZERWACJI. "Nowe Miasto" to osiedle położone w zachodniej części Słupska, stanowiące część dzielnicy Niepodległości. Atutem i...

    więcej »

    Poławscy Nieruchomości

    290 000 zł

    Słupsk, Dywizjonu 303

    2 pok.

    31,16 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 52,50 m², Słupsk, Podgórna, Sprzedaż