Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 32,20 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 12386-POL

300 000 zł

9 317 zł /m²

Rata 1 404 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Poławscy Nieruchomości

Słupsk, Dywizjonu 303

2 pokoje, mieszkanie 32,20 m², piętro 4, oferta nr , 12386-POL, Słupsk, Dywizjonu 303
12386-POL - zdjęcie nr 0
12386-POL - zdjęcie nr 1
12386-POL - zdjęcie nr 2
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,20 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę