Logo
Filtry

Mieszkania kujawsko-pomorskie do 500 000 zł

Znaleziono 775 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie dwupokojowe 40,01 m², Bydgoszcz, Fordon, Altanowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 40,01 m² z balkonem, Altanowa, Fordon

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 2 - loggia: 12,38 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych mieszkań na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1753/78/OI Miejsce postojowe naziemne: 29...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    431 708 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Altanowa

    2 pok.

    40,01 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 33,49 m², Bydgoszcz, Fordon, Altanowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 33,49 m² w bloku z windą, Altanowa, Fordon

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 7 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych mieszkań na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1753/78/OI Miejsce postojowe naziemne: 2...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    384 800 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Altanowa

    2 pok.

    33,49 m²

  • Mickiewicza, nowe mieszkania, PRES, ul. Mickiewicza 41B, Ciechocinek
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Mickiewicza
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 250 m
    • Park w pobliżu osiedla - 250 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Garaż podziemny w budynku
    • W sprzedaży mieszkania z ogródkami
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    PRES

    od 7 980 zł /m²

    Ciechocinek, ul. Mickiewicza 41B

    2 - 3 pok.

    40,17 – 53,77 m²

  • Osiedle Nowe Horyzonty, nowe mieszkania, PRES, ul. Mała 8,10 / Fordońska 16,18, Bartodzieje, Bydgoszcz
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Nowe Horyzonty
    • Stacja uzdatniania wody
    • Ekologiczne wykorzystywanie wody deszczowej
    • Rolety zewnętrzne w każdym mieszkaniu
    • Drzwi antywłamaniowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej
    • Trzyszybowe okna
    • System wentylacji mechanicznej z nawiewnikami okiennymi
    • Dwa pomieszczenia hobby pod potrzeby przyszłych mieszkańców
    • W pobliżu osiedla przystanek - 100 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 350 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    PRES

    10 700 zł /m²

    Bydgoszcz, Bartodzieje, ul. Mała 8,10 / Fordońska 16,18

    2 pok.

    41,07 m²

  • Osiedle Symfonia, nowe mieszkania, Grupa Moderator, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9, Bielawy, Bydgoszcz
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Symfonia
    • W pobliżu osiedla przystanek - 100 m
    • Blisko osiedla park - 400 m
    • Osiedle położone jest blisko centrum - 1300 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Gotowe do zamieszkania (Budynek A)
    więcej »

    Grupa Moderator

    od 13 256 zł /m²

    Bydgoszcz, Bielawy, ul. Jana Karola Chodkiewicza 9

    1 - 2 pok.

    25,00 – 36,55 m²

  • Osiedle Iluzjon Etap 2, nowe mieszkania, Folwark Deweloper, ul. Nastrojowa 11, Kapuściska, Bydgoszcz
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Iluzjon Etap 2
    • Przy osiedlu przystanek komunikacji miejskiej - 300 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 150 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Folwark Deweloper

    od 10 990 zł /m²

    Bydgoszcz, Kapuściska, ul. Nastrojowa 11

    2 pok.

    31,08 – 39,79 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 36,85 m², Bydgoszcz, Fordon, Altanowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,85 m² w bloku z windą, Altanowa, Fordon

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 1 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych mieszkań na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1753/78/OI Miejsce postojowe naziemne: 29 0...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    375 501 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Altanowa

    2 pok.

    36,85 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie dwupokojowe 36,50 m², Bydgoszcz, Fordon, Altanowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 36,50 m² w bloku z windą, Altanowa, Fordon

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 5 - loggia: 3,65 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych mieszkań na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1753/78/OI Miejsce postojowe naziemne: 2...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    386 535 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Altanowa

    2 pok.

    36,50 m²

  • Osiedle Nowe Horyzonty - etap II, nowe mieszkania, PRES, ul. Fordońska 16-18, Bartodzieje, Bydgoszcz
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Nowe Horyzonty - etap II
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 42,55 m²)
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 12,17 m²)
    • W pobliżu osiedla przystanek komunikacji miejskiej - 50 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 300 m
    więcej »

    PRES

    od 10 400 zł /m²

    Bydgoszcz, Bartodzieje, ul. Fordońska 16-18

    2 - 3 pok.

    36,57 – 47,23 m²

  • Ceramika, nowe mieszkania, Grupa Moderator, ul. Fordońska 19, Bartodzieje, Bydgoszcz
    3D
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Ceramika
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 150 m
    • W okolicy osiedla park - 150 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 28,38 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Grupa Moderator

    od 11 400 zł /m²

    Bydgoszcz, Bartodzieje, ul. Fordońska 19

    1 - 2 pok.

    26,61 – 40,78 m²

  • Balantia, nowe mieszkania, Grupa Moderator, ul. Elizy Orzeszkowej 37, Niemcz
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Balantia
    • Ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku komunikacji miejskiej - 150 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 550 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Grupa Moderator

    od 11 300 zł /m²

    Niemcz, ul. Elizy Orzeszkowej 37

    1 - 2 pok.

    36,13 – 41,27 m²

  • Osiedle Nowe Horyzonty - etap III, nowe mieszkania, PRES, ul. Mała 12-14, Bartodzieje, Bydgoszcz
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Nowe Horyzonty - etap III
    • Budynek wyposażony w windę
    • Podziemna hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Dostępne mieszkania z ogródkami (do 44,65 m²)
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 19,14 m²)
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 100 m
    • W okolicy osiedla park - 350 m
    więcej »

    PRES

    od 10 800 zł /m²

    Bydgoszcz, Bartodzieje, ul. Mała 12-14

    2 pok.

    35,67 – 43,52 m²

    info-icon
    info-icon

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 3 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych mieszkań na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1753/78/OI Miejsce postojowe naziemne: 29 0...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    378 102 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Altanowa

    2 pok.

    33,49 m²

    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 33,49 m² z balkonem, Altanowa, Fordon

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65Lokal mieszkalny nr 11 - loggia: 9,96 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych mieszkań na stronie brokera pod linkiem: http://homeplus.pl/,1753/78/OI Miejsce postojowe naziemne:...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    384 800 zł

    Bydgoszcz, Fordon, Altanowa

    2 pok.

    33,49 m²

  • Boutique, nowe mieszkania, EBUDDom, ul. Władysława Reymonta, Niemcz
    AI
    info-icon
    info-icon
    Boutique
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 50 m
    • Park w pobliżu osiedla - 300 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Kameralny budynek
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Rowerownia w budynku
    • W sprzedaży mieszkania z zielonymi ogródkami (do 114,42 m²)
    więcej »

    EBUDDom

    od 11 509 zł /m²

    Niemcz, ul. Władysława Reymonta

    2 pok.

    41,72 – 41,84 m²

  • Pulse, nowe mieszkania, EBUDDom, ul. Wojska Polskiego, Wzgórze Wolności, Bydgoszcz
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Pulse
    • Przystanek komunikacji miejskiej w sąsiedztwie osiedla - 100 m
    • Blisko osiedla park - 350 m
    • Osiedle położone jest nieopodal centrum - 1100 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • Prywatne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    EBUDDom

    od 11 838 zł /m²

    Bydgoszcz, Wzgórze Wolności, ul. Wojska Polskiego

    1 - 2 pok.

    32,74 – 41,61 m²

  • Alta Novum, nowe mieszkania, Folwark Deweloper, ul. Altanowa 22, Stary Fordon, Bydgoszcz
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Alta Novum
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 450 m
    • Park położony nieopodal osiedla - 350 m
    • Winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    więcej »

    Folwark Deweloper

    od 10 190 zł /m²

    Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Altanowa 22

    2 pok.

    33,49 – 40,01 m²

  • Osiedle Harmonia, nowe mieszkania, LEM-BUD, ul. Strobanda 3-5, Wrzosy (JAR), Toruń
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Harmonia
    • Osiedle zlokalizowane blisko przystanku - 300 m
    • Park w pobliżu osiedla - 400 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Podziemna hala garażowa
    • Teren rekreacyjny na osiedlu
    • Okna trzyszybowe
    • Oczka wodne na terenie osiedla
    • Gotowe do zamieszkania (Budynek B5, Budynek B8)
    więcej »

    LEM-BUD

    12 700 zł /m²

    Toruń, Wrzosy, JAR, ul. Strobanda 3-5

    2 pok.

    36,96 – 37,14 m²

  • Mieszkanie dwupokojowe 39,78 m², Bydgoszcz, Nastrojowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 2 pokoje, 39,78 m² z balkonem, Nastrojowa

    0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-1, loggia: 4,59 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 PLN, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 PLN Komórka lokatorska : 5 000,00 PLN/m2 Prezentacja inwestycji wraz z zestawieniem dostępnych mieszkań na stronie brokera po...

    więcej »

    HOMEPLUS Nieruchomości

    405 358 zł

    Bydgoszcz, Nastrojowa

    2 pok.

    39,78 m²

  • Mieszkanie jednopokojowe 18,60 m², Bydgoszcz, Kościuszki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 1 pokój, 18,60 m², Kościuszki

    Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, Bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m², położone na 4. piętrze w kamienicy w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki 10. To idealna propozycja pod inwestycję (wynajem krótko- i długoterminowy) lub jako pi...

    więcej »

    Metrohouse

    170 000 zł

    Bydgoszcz, Kościuszki

    1 pok.

    18,60 m²

  • Industria II, nowe mieszkania, Grupa Moderator, ul. Rycerska 22, Bocianowo, Bydgoszcz
    3D
    AI
    info-icon
    info-icon
    Industria II
    • Przystanek komunikacji blisko osiedla (250 m)
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 200 m
    • Osiedle położone blisko centrum - 1600 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Pod budynkiem znajduje się garaż wielostanowiskowy
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami (do 31,53 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku (Etap I-B)
    więcej »

    Grupa Moderator

    od 9 500 zł /m²

    Bydgoszcz, Bocianowo, ul. Rycerska 22

    1 - 2 pok.

    29,69 – 45,93 m²

  • Osiedle Maureska, nowe mieszkania, Maureska, ul. Konrada Grasera 2 / Strobanda 6, JAR, Toruń
    AI
    info-icon
    info-icon
    Osiedle Maureska
    • Przystanek komunikacji miejskiej w pobliżu osiedla - 300 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 350 m