Logo
Filtry

Mieszkania 4-pokojowe na sprzedaż podlaskie

Znaleziono 60 ofert

    Lista ofert

  • Mieszkanie czteropokojowe 73,67 m², Łomża, Akademicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 73,67 m² z aneksem kuchennym, Akademicka

    Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej. NOVA PARK II. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły, na uczelnię, zakupy czy do wielu wyjątkowych miejsc rekreacji. Niedaleko m.in. kilka przystanków autobusowych...

    więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    677 764 zł

    Łomża, Akademicka

    4 pok.

    73,67 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 84,81 m², Łomża, Akademicka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 84,81 m² z aneksem kuchennym, Akademicka

więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    669 999 zł

    Łomża, Akademicka

    4 pok.

    84,81 m²

  • Forma Augustów, nowe mieszkania, Rutkowski Development, ul. Arnikowa 10G, Augustów

    Rutkowski Development

    od 8 600 zł /m²

    Augustów, ul. Arnikowa 10G

    4 pok.

    67,80 – 81,13 m²

  • Aleja, nowe mieszkania, Rutkowski Development, ul. Studzienna 2, Wysoki Stoczek, Białystok
    info-icon
    info-icon
    Aleja
    • W pobliżu osiedla przystanek - 100 m
    • W okolicy osiedla park - 650 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Ochrona na terenie osiedla
    • Pod budynkiem hala garażowa
    więcej »

    Rutkowski Development

    od 11 305 zł /m²

    Białystok, Wysoki Stoczek, ul. Studzienna 2

    4 pok.

    74,91 – 91,77 m²

  • Apartamenty Zdrój, nowe apartamenty, Yuniversal Podlaski, ul. Stanisława Konarskiego, Supraśl
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Apartamenty Zdrój
    • W okolicy osiedla park - 50 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • W sprzedaży mieszkania z tarasami
    • W ofercie dostępne mieszkania z antresolą
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Yuniversal Podlaski

    9 840 zł /m²

    Supraśl, ul. Stanisława Konarskiego

    4 pok.

    70,71 m²

  • Parkowa Osiedle, nowe mieszkania, Rutkowski Development, ul. mjr. Jana Tabortowskiego 6, Grajewo
    info-icon
    info-icon
    Parkowa Osiedle
    • Park Wojska Polskiego - 10 min pieszo od osiedla
    • Cichobieżne winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Pod budynkiem hala garażowa
    więcej »

    Rutkowski Development

    od 7 390 zł /m²

    Grajewo, ul. mjr. Jana Tabortowskiego 6

    4 pok.

    73,62 – 73,81 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 60,00 m², Białystok, Piaski, Jerzego Waszyngtona, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 60,00 m² w bloku z windą, Jerzego Waszyngtona, Piaski

    Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 8/11 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywrócenia poprzedniego układu, czyli dużego salonu popr...

    więcej »

    TopBrokers.pl

    489 000 zł

    Białystok, Piaski, Jerzego Waszyngtona

    4 pok.

    60,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
  • Mieszkanie czteropokojowe 96,30 m², Kolno, Marii Dąbrowskiej, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 96,30 m² z balkonem, Marii Dąbrowskiej

    Poszukujesz dużego mieszkania ? Ta oferta cię zainteresuje! Oferujemy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Kolna! Przestronne, komfortowe i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96,3 m, usytuowane na II piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Marii Dąbrowskiej 8. To...

    więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    465 000 zł

    Kolno, Marii Dąbrowskiej

    4 pok.

    96,30 m²

  • Sobola Biel - Budynek A9, nowe mieszkania, Rutkowski Development, ul. Aleksandry Piłsudskiej, Suwałki
    info-icon
    info-icon
    Sobola Biel - Budynek A9
    • Winda w budynku
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Podziemna hala garażowa
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 400 m
    więcej »

    Rutkowski Development

    od 7 450 zł /m²

    Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej

    4 pok.

    63,86 – 74,41 m²

  • Urok Jagienki, nowe mieszkania, Yuniversal Podlaski, ul. Jagienki/ Chmielna, Sienkiewicza, Białystok
    NOWOŚĆ
    info-icon
    info-icon
    Urok Jagienki
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 200 m
    • W okolicy osiedla park - 450 m
    • Osiedle położone blisko centrum - 1200 m
    • Winda w budynku
    • Na osiedlu zaprojektowano plac zabaw
    • Jest to nowość w ofercie dewelopera
    więcej »

    Yuniversal Podlaski

    od 11 200 zł /m²

    Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna

    4 pok.

    63,52 – 68,37 m²

  • Zalesie, nowe mieszkania, Yuniversal Podlaski, ul. Leśna, Ignatki-Osiedle
    AI
    info-icon
    info-icon
    Zalesie
    • Przystanek komunikacji w pobliżu osiedla - 300 m
    • Blisko osiedla park - 300 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Na osiedlu zaplanowano plac zabaw
    • Pod budynkiem hala garażowa
    • Przynależne ogródki na parterze
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Yuniversal Podlaski

    od 9 350 zł /m²

    Ignatki-Osiedle, ul. Leśna

    4 pok.

    61,85 – 72,45 m²

  • Villa Park bud C - Apartamenty Augustów, nowe apartamenty, Racis Development, ul. Wypoczynkowa, Augustów
    AI
    info-icon
    info-icon
    Villa Park bud C - Apartamenty Augustów
    • Park położony nieopodal osiedla - 450 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • W ofercie mieszkania z tarasami (do 62,68 m²)
    • Do zamieszkania w tym roku
    więcej »

    Racis Development

    od 7 955 zł /m²

    Augustów, ul. Wypoczynkowa

    4 pok.

    73,30 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 58,20 m², Białystok, Piasta I, Piasta, Mieszka I, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 58,20 m² z balkonem, Mieszka I, Piasta I

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku po termomodernizacji, co przekład...

    więcej »

    Metrohouse

    499 000 zł

    Białystok, Piasta I, Piasta, Mieszka I

    4 pok.

    58,20 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 59,80 m², Białystok, Piaski, Waszyngtona, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 59,80 m² z balkonem, Waszyngtona, Piaski

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usytuowany jest na piątym piętrze bloku mieszkalnego z windą, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania. Dwustronn...

    więcej »

    Metrohouse

    535 000 zł

    Białystok, Piaski, Waszyngtona

    4 pok.

    59,80 m²

  • Słoneczne Tarasy II, nowe mieszkania, Racis Development, ul. Sportowa, Suwałki
    AI
    info-icon
    info-icon
    Słoneczne Tarasy II
    • W okolicy osiedla park - 550 m
    • Cichobieżna winda w budynku
    • Osiedlowy plac zabaw dla dzieci
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 69,62 m²)
    więcej »

    Racis Development

    8 700 zł /m²

    Suwałki, ul. Sportowa

    4 pok.

    81,10 m²

  • Villa Park bud D - Apartamenty Augustów, nowe mieszkania, Racis Development, ul. Wypoczynkowa, Augustów
    AI
    info-icon
    info-icon
    Villa Park bud D - Apartamenty Augustów
    • Osiedle zlokalizowane blisko parku - 550 m
    • Winda w budynku
    • Plac zabaw na terenie osiedla
    • Dostępne mieszkania z tarasami (do 61,80 m²)
    więcej »

    Racis Development

    od 8 100 zł /m²

    Augustów, ul. Wypoczynkowa

    4 pok.

    79,43 m²

  • Jurowiecka 22, nowe mieszkania, Strus Development, ul. Jurowiecka 22, Sienkiewicza, Białystok
    AI
    gotowe do odbioru
    info-icon
    info-icon
    Jurowiecka 22
    • Przystanek komunikacji w sąsiedztwie osiedla - 50 m
    • W sąsiedztwie osiedla położony park - 200 m
    • Osiedle zlokalizowane blisko centrum - 900 m
    • Budynek wyposażony w windę
    • Ochrona na terenie osiedla
    • Gotowe do zamieszkania
    więcej »

    Strus Development

    10 300 zł /m²

    Białystok, Sienkiewicza, ul. Jurowiecka 22

    4 pok.

    84,39 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 60,00 m², Łomża, Wojska Polskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 60,00 m² z aneksem kuchennym, Wojska Polskiego

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Bawełna o powierzchni 60 m², składające się z 3 sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W kwietniu 2025 roku wymieniono wszystkie okna.Balkon w zabudowie Mieszka...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    595 000 zł

    Łomża, Wojska Polskiego

    4 pok.

    60,00 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 62,20 m², Bielsk Podlaski, Jagiellońska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 62,20 m² z balkonem, Jagiellońska

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. Mieszkanie o dwustronnym układzie pomieszczeń,...

    więcej »

    Metrohouse

    295 000 zł

    Bielsk Podlaski, Jagiellońska

    4 pok.

    62,20 m²

  • Mieszkanie czteropokojowe 98,20 m², Suwałki, Księdza Jerzego Jana Zawadzkiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Mieszkanie 4 pokoje, 98,20 m² z aneksem kuchennym, Księdza Jerzego Jana Zawadzkiego

    Syndyk masy upadłości Artura Syperek sygn. akt BI1B/GUp-s/705/2025 – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki udziału 1/2 własności w: 1. prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej oznaczonej numerem 28 o powierzch...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    182 094 zł

    Suwałki, Księdza Jerzego Jana Zawadzkiego

    4 pok.

    98,20 m²

  • 4 pokoje - ceny mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego w podlaskim >

    Średnia cena za m² (kwiecień 2026)

    8 965 zł/m²

    2.95%
      r/r
    domek-ceny-mieszkan
    Ostatnie 6 miesięcy

Mieszkania czteropokojowe na sprzedaż w podlaskim - dane analityczne - maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek pierwotny - 51 ofert, rynek wtórny - 9 ofert
  • Średnia cena m² czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w podlaskim: 8 965 zł/m², w tym:
    • z ogródkiem: 9 481 zł/m²
    • z balkonem: 9 777 zł/m²
    • z tarasem: 9 222 zł/m²
  • Najmniejszy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 58 m²
  • Największy metraż czteropokojowego mieszkania na sprzedaż: 98 m²
  • Procentowy podział czteropokojowych mieszkań na sprzedaż wg powierzchni zewnętrznej: z balkonem - 26,7%, z tarasem - 15,0%, z ogródkiem - 3,3%

Trendy rynkowe - mieszkania czteropokojowe w podlaskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 0,63%
  • Czteropokojowe mieszkania z rynku wtórnego są średnio o 39,49% tańsze niż czteropokojowe mieszkania z rynku pierwotnego
  • Ceny czteropokojowych mieszkań na sprzedaż w podlaskim są o 62,93% tańsze niż w Warszawie

Gdzie kupić mieszkanie czteropokojowe? Dzielnice z największą liczbą ofert

  • Sienkiewicza - 11 230 zł/m² (10 ofert)

Stan na dzień: 14.05.2026

Finansowanie mieszkania czteropokojowego

  • Średnia cena czteropokojowego mieszkania na sprzedaż w podlaskim wynosi 654 153 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 061 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026