Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 86,88 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr SMJASI521

399 000 zł

4 593 zł /m²

Rata 1 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Nurzec-Stacja, Sportowa

4 pokoje, mieszkanie 86,88 m², piętro 4, oferta nr , SMJASI521, Nurzec-Stacja, Sportowa
SMJASI521 - zdjęcie nr 0
SMJASI521 - zdjęcie nr 1
SMJASI521 - zdjęcie nr 2
SMJASI521 - zdjęcie nr 3
SMJASI521 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 86.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,88 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę