Logo

Nowe mieszkanie, 81,10 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 2

705 570 zł

8 700 zł /m²

Rata 3 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Suwałki, ul. Sportowa

4 pokoje, mieszkanie 81,10 m², parter, oferta nr 2, Słoneczne Tarasy II, Suwałki, ul. Sportowa
SALON Z ANEKSEM29,26 m²SYPIALNIA11,41 m²SYPIALNIA11,04 m²SYPIALNIA10,14 m²ŁAZIENKA4,43 m²ŁAZIENKA3,27 m²GARDEROBA2,38 m²KORYTARZ9,17 m²TARAS69,62 m²
Wymiary mieszkania 81.1 m², 2
Słoneczne Tarasy II - zdjęcie nr 0
Słoneczne Tarasy II - zdjęcie nr 1
Słoneczne Tarasy II - zdjęcie nr 2
Słoneczne Tarasy II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 81.1 m², 2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

81,10 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (69,62 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę