Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Sypniewo, Jastrowie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 10 702,00 m², Sypniewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 10 702,00 m², Sypniewo

    Na sprzedaż Kompleks sportowo-rekreacyjno-konferencyjny. Inwestycja z wysoką stopą zwrotu! Prezentowana nieruchomość stanowi nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjno-konferencyjny zlokalizowany na terenie pojezierza Drawsko-Wałeckiego. Ośrodek położony na obszarze o powierzchni ponad 41 000 mkw. Oko...

    więcej »

    Metrohouse

    33 000 000 zł

    Sypniewo

    10 702,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż w Sypniewie, Jastrowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż w Sypniewie, Jastrowie: 3 084 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 10702 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 10702 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych w Sypniewie, Jastrowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 10362,39%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż w Sypniewie, Jastrowie są o 541,92% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych w Sypniewie, Jastrowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni