Logo

Obiekt na sprzedaż, 782,40 m², oferta nr FZL-BS-199345

929 000 zł

1 187 zł /m²

Rata 4 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Nieruchomości Furman

Złotów

Obiekt 782,40 m², oferta nr , FZL-BS-199345, Złotów
FZL-BS-199345 - zdjęcie nr 0
FZL-BS-199345 - zdjęcie nr 1
FZL-BS-199345 - zdjęcie nr 2
FZL-BS-199345 - zdjęcie nr 3
FZL-BS-199345 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 782.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 187 zł

Powierzchnia:

782,40 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą