Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Stronno, Koronowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 995,00 m², Stronno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 995,00 m², Stronno

    Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni 995 m2 każda, położone w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Stronno, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w miejscowości Stronno przy ulicy Okrężnej, w kameralnej i cichej okolicy, oddalonej około 20–...

    więcej »

    homfi

    110 000 zł

    Stronno

    995,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Stronnie, Koronowo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Stronnie, Koronowo: 111 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 995 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 995 m²

Wskaźniki rynku działek w Stronnie, Koronowo

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 86,59%
  • Ceny działek na sprzedaż w Stronnie, Koronowo są o 96,86% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Stronnie, Koronowo

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni