Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Górsk

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 017,00 m², Górsk, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 017,00 m², Górsk

    Bardzo atrakcyjna działka 3017 m2 w cichym i spokojnym miejscu w atrakcyjnej cenie w Górsku!. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w pięknej okolicy w miejscowości Górsk gmina Zławieś Wielka. Działka wielkości 3017 m2 płaska bez drzew. Doskonały dojazd do drogi krajowej nr 80 trasa...

    więcej »

    Metrohouse

    226 300 zł

    Górsk

    3 017,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Górsku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Górsku: 75 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3017 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3017 m²

Wskaźniki rynku działek w Górsku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 43,35%
  • Ceny działek na sprzedaż w Górsku są o 93,54% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Górsku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni