Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Pakosławice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 10 883,00 m², Pakosławice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 10 883,00 m², Pakosławice

    Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego – produkcja, składy, magazyny Lokalizacja: PAKOSŁAWICE, województwo Opolskie, Powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401 (kierunek Wrocław), drogę krajową nr 46 (kierunek Opole) oraz w niedalekiej odległości od autostrady A4....

    więcej »

    SUNRISE Nieruchomości

    1 360 375 zł

    Pakosławice

    10 883,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 125 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 10883 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 10883 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 228,59%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni