Logo

Działka na sprzedaż, 2 348,00 m², oferta nr 2996/2089/OGS

446 120 zł

190 zł /m²

Rata 2 087 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty homfi

Nysa, Jeziorna

Działka 2 348,00 m², oferta nr , 2996/2089/OGS, Nysa, Jeziorna
2996/2089/OGS - zdjęcie nr 0
2996/2089/OGS - zdjęcie nr 1
2996/2089/OGS - zdjęcie nr 2
2996/2089/OGS - zdjęcie nr 3
2996/2089/OGS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2348 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

190 zł

Powierzchnia:

2 348,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą