Logo

Działka na sprzedaż, 1 869,00 m², oferta nr 31243

128 961 zł

69 zł /m²

Rata 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1869 m², Gościce

Gościce

Działka 1 869,00 m², oferta nr , 31243, Gościce
31243 - zdjęcie nr 0
31243 - zdjęcie nr 1
31243 - zdjęcie nr 2
31243 - zdjęcie nr 3
31243 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1869 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

69 zł

Powierzchnia:

1 869,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą