Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Ostaszewo, Łysomice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 40 034,00 m², Ostaszewo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 40 034,00 m², Ostaszewo

    Działka 4ha w Ostaszewie 12km od Torunia. Dojazd z drogi krajowej nr.91.Cena 200zł za m2. 91. Działka inwestycyjna o wielkości 4 ha usytuowana jest w miejscowości Ostaszewo gm. Łysomice w poblizu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 12km od Torunia. Na obszarze dla którego brak jest obowiązując...

    więcej »

    Metrohouse

    8 006 800 zł

    Ostaszewo

    40 034,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Ostaszewie, Łysomice - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Ostaszewie, Łysomice: 200 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 40034 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 40034 m²

Wskaźniki rynku działek w Ostaszewie, Łysomice

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 1904,21%
  • Ceny działek na sprzedaż w Ostaszewie, Łysomice są o 128,55% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Ostaszewie, Łysomice

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni