Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Murzynowo Leśne

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 240,00 m², Murzynowo Leśne, Pod Lasem, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 240,00 m², Pod Lasem

    Działki budowlane Murzynowo Leśne 1240m2 Osiedle Leśne w okolicach Sulęcinka (powiat średzki). Spokojna miejscowość zaledwie 30 min jazdy od Poznania, wygodną drogą ekspresową S11. Działki zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. W pobliżu działek znajduje się szkoła...

    więcej »

    homfi

    148 000 zł

    Murzynowo Leśne, Pod Lasem

    1 240,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Murzynowie Leśnym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Murzynowie Leśnym: 119 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1240 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1240 m²

Wskaźniki rynku działek w Murzynowie Leśnym

  • Ceny działek na sprzedaż w Murzynowie Leśnym są o 95,95% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Murzynowie Leśnym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni