Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Gniezno

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 859,00 m², Gniezno, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 859,00 m², Gniezno

    Kontakt telefoniczny: 782 782 116 Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Marek Grzelak informuje, że w dniu 29-10-2015r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Gnieźnie mającego siedzibę przy ul. Franciszkańska 9/10 w sali nr 2 odbędzie się druga licytacja udziału (4/6) w nieruchomości,...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    307 823 zł

    Gniezno

    859,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Gnieźnie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Gnieźnie: 358 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 859 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 859 m²

Wskaźniki rynku działek w Gnieźnie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 71,37%
  • Ceny działek na sprzedaż w Gnieźnie są o 91,21% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Gnieźnie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni