Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Leszcz

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 844,00 m², Leszcz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 844,00 m², Leszcz

    Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow.844 m2 położona w miejscowości Leszcz gm.Dąbrówno pow.Ostróda woj. warm-mazurskie. Niezwykle urokliwe otoczenie działki tworzy pagórkowaty krajobraz z jeziorami, otulony lasami i łąkami. Jest to idealne miejsce do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku. W bli...

    więcej »

    Metrohouse

    165 000 zł

    Leszcz

    844,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 195 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 844 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 844 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 55,35%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni