Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Woryty

Znaleziono 5 ofert

    Lista ofert

  • Działka 3 001,00 m², Woryty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 001,00 m², Woryty

    Działka budowlana położona w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jeziora. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego podstawowe przeznaczenie terenu to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Dopuszczalne przeznaczenie to zabudowa usługowa w jednej bryle z zabudową mieszkaniową....

    więcej »

    Metrohouse

    219 000 zł

    Woryty

    3 001,00 m²

  • Działka 3 437,00 m², Woryty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 437,00 m², Woryty

    Malownicza działka z potencjałem inwestycyjnym - 2 km od Gietrzwałdu. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3437 m2 położoną w malowniczym zakątku, na obrzeżach wsi Woryty - gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie. Prezentowana nieruchomość położona jest w komplek...

    więcej »

    Metrohouse

    275 000 zł

    Woryty

    3 437,00 m²

  • Działka 3 526,00 m², Woryty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 526,00 m², Woryty

    Woryty - działka pod budowę domu jednorodzinnego, z zaletami działki rekreacyjnej. Prezentujemy pięknie położoną działkę, o powierzchni 3526 m2, zlokalizowaną w zacisznym zakątku wsi Woryty w kompleksie 10 działek o podobnej wielkości. Oferowana, atrakcyjna nieruchomość z pięknym widokiem na okolice...

    więcej »

    Metrohouse

    352 600 zł

    Woryty

    3 526,00 m²

  • Działka 3 226,00 m², Woryty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 226,00 m², Woryty

    Woryty - Gietrzwałd - działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy - 20 km od Olsztyna. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3226 m2 położoną na obrzeżach wsi Woryty. Prezentowana nieruchomość leży w kompleksie 10 działek otoczonych mieszanym lasem i nową zabudową jednorodzinną. Atrakcy...

    więcej »

    Metrohouse

    322 600 zł

    Woryty

    3 226,00 m²

  • Działka 3 261,00 m², Woryty, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 261,00 m², Woryty

    Woryty - działka z potencjałem inwestycyjnym pod Gietrzwałdem. Oferujemy do sprzedaży ciekawą działkę o powierzchni 3261 m2 zlokalizowaną w kompleksie 10 działek, na powstającym osiedlu w Worytach - gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński. Nieruchomość z pięknym widokiem na okolicę, położona jest w odle...

    więcej »

    Metrohouse

    261 000 zł

    Woryty

    3 261,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Worytach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 5 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Worytach: 87 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3001 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3526 m²

Wskaźniki rynku działek w Worytach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 52,67%
  • Ceny działek na sprzedaż w Worytach są o 92,18% tańsze niż w Warszawie