Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Łazów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 29 168,00 m², Łazów, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 29 168,00 m², Łazów

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną, komercyjną w miejscowości Łazów w powiecie niżańskim. Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurzeGrunt pod zabudowę jednorodzinną zagrodowąOpis nieruchomości:- powierzchnia całkowita działek - ok 3ha...

    więcej »

    Pierwsze Piętro

    1 720 912 zł

    Łazów

    29 168,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 59 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 29168 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 29168 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 323,35%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,09% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni