Logo

Działka na sprzedaż, 31 700,00 m², oferta nr PUSA499

9 500 000 zł

300 zł /m²

Rata 44 448 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka z oferty Metrohouse

Nisko

Działka 31 700,00 m², oferta nr , PUSA499, Nisko
PUSA499 - zdjęcie nr 0
PUSA499 - zdjęcie nr 1
PUSA499 - zdjęcie nr 2
PUSA499 - zdjęcie nr 3
PUSA499 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 31700 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

300 zł

Powierzchnia:

31 700,00 m²

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą