Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Białobrzegi łańcucki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 488,00 m², Białobrzegi, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 488,00 m², Białobrzegi

    Piękna , doskonale usytuowana działka w Białobrzegach w powiecie łańcuckim.Główne atuty nieruchomości: • bliskość szkoły/przedszkola• położenie z dala od głównej jezdni• bliskość obiektów rekreacyjnych Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Do sprzedania ustawna działka z warun...

    więcej »

    Metrohouse

    208 000 zł

    Białobrzegi

    1 488,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Białobrzegach, Białobrzegi - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Białobrzegach, Białobrzegi: 140 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1488 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1488 m²

Wskaźniki rynku działek w Białobrzegach, Białobrzegi

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 56,16%
  • Ceny działek na sprzedaż w Białobrzegach, Białobrzegi są o 94,06% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Białobrzegach, Białobrzegi

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni