Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Zarębiec

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
6 379 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 235,00 m², Zarębiec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 235,00 m², Zarębiec

    Przestronny dom z domkiem gościnnym w położony pięknej, cichej okolicy W skład domu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym i dwoma wyjściami do ogrodu, 9 pokoi, 3 łazienki, WC i 2 garderoby. Budynek w połowie podpiwniczony. Duże, ogrzewane pomieszczenie w piwnicy może służyć jako pokój rekreacyjny b...

    więcej »

    Metrohouse

    1 499 000 zł

    Zarębiec

    9 pok.

    235,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 235 do 235 m² od 9 do 9 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Zarębiec - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 235,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 1 499 000 zł.