Logo
Filtry

Domy na sprzedaż powiat golubsko-dobrzyński

Średnia cena m² domu na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim wynosi 
8 896 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom kamienica 240,00 m², Golub-Dobrzyń, 17 Stycznia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom kamienica 240,00 m², 17 Stycznia

    Golub-Dobrzyń to miasto pełne historii i kultury, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących cieszyć się urokami życia w mieście. W pobliżu znajduje się zamek Golubski, który jest częstym celem wycieczek. Mam przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nie...

    więcej »

    Metrohouse

    770 000 zł

    Golub-Dobrzyń, 17 Stycznia

    8 pok.

    240,00 m²

  • Dom wolnostojący 240,00 m², Mlewiec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 240,00 m², Mlewiec

    Luksusowa posiadłość z halą produkcyjno-magazynową na sprzedaż Wyjątkowa inwestycja łącząca komfortowy dom i możliwości biznesowe 30 minut od Torunia Luksus, przestrzeń i potencjał inwestycyjny w jednym miejscu Prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość, która stanowi idealne połączenie prestiżu, wygo...

    więcej »

    Metrohouse

    3 500 000 zł

    Mlewiec

    5 pok.

    240,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek domów na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim: 8 896 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 240 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 240 m²

Wskaźniki rynku domów w powiecie golubsko-dobrzyńskim

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 93,83%
  • Ceny domów na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim są o 53,92% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim wynosi 2 135 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 9 989 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim

W powiecie golubsko-dobrzyńskim w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w powiecie golubsko-dobrzyńskim oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 240 do 240 m² od 5 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)
  • pozostałe domy (1 oferta)

Powiat golubsko-dobrzyński - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w powiecie golubsko-dobrzyńskim?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim wynosi obecnie 240,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim?

Średnia cena domu na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim wynosi obecnie 2 135 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim?

Najdroższy dom na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim kosztuje 3 500 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż w powiecie golubsko-dobrzyńskim kosztuje 770 000 zł