Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Szynych

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 928 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 138,00 m², Szynych, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 138,00 m², Szynych

    Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły. Dom w Szynychu to propo...

    więcej »

    homfi

    680 000 zł

    Szynych

    1 pok.

    138,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 138 do 138 m² od 1 do 1 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Szynych - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 138,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 680 000 zł.