Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Kąty Goździejewskie Drugie

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
8 400 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 250,00 m², Kąty Goździejewskie Drugie, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 250,00 m², Kąty Goździejewskie Drugie

    Dom parterowy na dużej działce, wykończony w wysokim standardzie. Położony w doskonałym miejscu, które jest w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, lasów i natury w miejscowości Kąty Goździejewskie. Cała infrastruktura oraz oświata dostępne są w MIchałowie - 2.5km. Dom położony na działce o powi...

    więcej »

    Metrohouse

    2 100 000 zł

    Kąty Goździejewskie Drugie

    8 pok.

    250,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 250 do 250 m² od 8 do 8 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Kąty Goździejewskie Drugie - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 250,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 2 100 000 zł.