Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Jabłonka, Nidzica

Średnia cena m² domu na sprzedaż Nidzica wynosi 
3 871 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 191,15 m², Jabłonka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 191,15 m², Jabłonka

    Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na piętrze są cztery sypialnie i łazienka. Dom został w...

    więcej »

    Wilsons Nieruchomości

    740 000 zł

    Jabłonka

    7 pok.

    191,15 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż Nidzica

Nidzica w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Nidzica oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 191 do 191 m² od 7 do 7 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Jabłonka, Nidzica - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Nidzica?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Nidzica wynosi obecnie 191,15 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Nidzica?

Średnia cena domu na sprzedaż Nidzica wynosi obecnie 740 000 zł.