Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Goszcz

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 429 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 280,00 m², Goszcz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 280,00 m², Goszcz

    Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domu, składającego się z części mieszkalnej, a także z części usługowej (na parterze).Mieszkanie na górze składa się z:- przestronnego salonu z wyjściem na balkon- osobnej, wykończonej kuchni- 3 sypialni- 1 łazienki- 1 ubikacjiW bryle budynku znajduje s...

    więcej »

    Nexus360 Nieruchomości

    960 000 zł

    Goszcz

    5 pok.

    280,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 280 do 280 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Goszcz - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 280,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 960 000 zł.