Logo

Dom na sprzedaż, 254,00 m², oferta nr SDJENY367

1 099 000 zł

4 327 zł /m²

Rata 5 142 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Oleśnica, Wschodnia

Dom 254,00 m², oferta nr , SDJENY367, Oleśnica, Wschodnia
SDJENY367 - zdjęcie nr 0
SDJENY367 - zdjęcie nr 1
SDJENY367 - zdjęcie nr 2
SDJENY367 - zdjęcie nr 3
SDJENY367 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 254 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

254,00 m²

Powierzchnia działki:

205,00 m²

Typ domu:

segment środkowy

Rok Budowy:

2002

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?