Logo

Dom na sprzedaż, 151,00 m², oferta nr SDMUDE868

475 000 zł

3 146 zł /m²

Rata 2 222 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Stradomia Wierzchnia

Dom 151,00 m², oferta nr , SDMUDE868, Stradomia Wierzchnia
SDMUDE868 - zdjęcie nr 0
SDMUDE868 - zdjęcie nr 1
SDMUDE868 - zdjęcie nr 2
SDMUDE868 - zdjęcie nr 3
SDMUDE868 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 151 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

151,00 m²

Powierzchnia działki:

2 248,00 m²

Typ domu:

blok

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?