Logo

Nowe mieszkanie, 55,86 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B/M052

780 824 zł

13 978 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 653 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Riviera 5

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka

3 pokoje, mieszkanie 55,86 m², parter, oferta nr B/M052, Riviera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka
Riviera 5 - zdjęcie nr 0
Riviera 5 - zdjęcie nr 1
Riviera 5 - zdjęcie nr 2
Riviera 5 - zdjęcie nr 3
Riviera 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.86 m², B/M052
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,86 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,10 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę