Logo

Nowe mieszkanie, 40,28 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/M084

619 970 zł

15 392 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Riviera 5

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka

2 pokoje, mieszkanie 40,28 m², piętro 3, oferta nr A/M084, Riviera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka
Riviera 5 - zdjęcie nr 0
Riviera 5 - zdjęcie nr 1
Riviera 5 - zdjęcie nr 2
Riviera 5 - zdjęcie nr 3
Riviera 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.28 m², A/M084
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,28 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,76 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę