Logo

Nowe mieszkanie, 58,63 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A/M137

860 361 zł

14 674 zł /m²

Rata 4 025 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Riviera 5

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka

3 pokoje, mieszkanie 58,63 m², piętro 4, oferta nr A/M137, Riviera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka
Riviera 5 - zdjęcie nr 0
Riviera 5 - zdjęcie nr 1
Riviera 5 - zdjęcie nr 2
Riviera 5 - zdjęcie nr 3
Riviera 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 58.63 m², A/M137
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,63 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

północny wschód (NE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,76 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę