Logo

Nowe mieszkanie, 59,47 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B/M051

844 804 zł

14 206 zł /m²

Rata 3 953 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Riviera 5

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka

3 pokoje, mieszkanie 59,47 m², parter, oferta nr B/M051, Riviera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka
Riviera 5 - zdjęcie nr 0
Riviera 5 - zdjęcie nr 1
Riviera 5 - zdjęcie nr 2
Riviera 5 - zdjęcie nr 3
Riviera 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.47 m², B/M051
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,47 m²

Piętro:

parter

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (33,84 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę