Logo

Nowe mieszkanie, 45,92 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr A/M038

701 712 zł

15 281 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 283 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Riviera 5

Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka

2 pokoje, mieszkanie 45,92 m², piętro 3, oferta nr A/M038, Riviera 5, Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Żubowiecka
Riviera 5 - zdjęcie nr 0
Riviera 5 - zdjęcie nr 1
Riviera 5 - zdjęcie nr 2
Riviera 5 - zdjęcie nr 3
Riviera 5 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.92 m², A/M038
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,92 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,93 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę