Logo

Nowe mieszkanie, 55,33 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr LBK1M24

597 564 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 796 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

3 pokoje, mieszkanie 55,33 m², piętro 1, oferta nr LBK1M24, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM20,90 m²SYPIALNIA11,83 m²SYPIALNIA11,31 m²ŁAZIENKA4,08 m²KORYTARZ7,21 m²BALKON3,32 m²
Wymiary mieszkania 55.33 m², LBK1M24
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.33 m², LBK1M24
LBK1M24
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.33 m², LBK1M24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,33 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,32 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę