Logo

Nowe mieszkanie, 43,90 m², 2 pokoje, parter, oferta nr LBK1M07

536 800 zł

12 228 zł /m²

Rata 2 512 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

2 pokoje, mieszkanie 43,90 m², parter, oferta nr LBK1M07, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM22,84 m²SYPIALNIA11,83 m²ŁAZIENKA4,02 m²KORYTARZ5,09 m²OGRÓDEK18,33 m²
Wymiary mieszkania 43.9 m², LBK1M07
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.9 m², LBK1M07
LBK1M07
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.9 m², LBK1M07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,90 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (18,33 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę