Logo

Nowe mieszkanie, 74,04 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr LBK1M22

825 880 zł

11 155 zł /m²

Rata 3 864 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

4 pokoje, mieszkanie 74,04 m², piętro 1, oferta nr LBK1M22, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM22,38 m²SYPIALNIA12,19 m²SYPIALNIA11,05 m²SYPIALNIA10,95 m²ŁAZIENKA4,03 m²GARDEROBA2,85 m²KORYTARZ10,50 m²BALKON3,32 m²TARAS28,61 m²
Wymiary mieszkania 74.04 m², LBK1M22
Wirtualna makieta 3D mieszkania 74.04 m², LBK1M22
LBK1M22
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 74.04 m², LBK1M22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,04 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,32 m²), taras (28,61 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę