Logo

Nowe mieszkanie, 73,82 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr LBK1M51

750 496 zł

10 167 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 511 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

4 pokoje, mieszkanie 73,82 m², piętro 4, oferta nr LBK1M51, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM24,25 m²SYPIALNIA15,80 m²SYPIALNIA11,38 m²SYPIALNIA9,18 m²ŁAZIENKA4,18 m²KORYTARZ9,03 m²BALKON4,39 m²
Wymiary mieszkania 73.82 m², LBK1M51
Wirtualna makieta 3D mieszkania 73.82 m², LBK1M51
LBK1M51
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 73.82 m², LBK1M51
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,82 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,39 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę