Logo

Nowe mieszkanie, 73,77 m², 4 pokoje, parter, oferta nr LBK1M03

772 977 zł

10 478 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 617 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

4 pokoje, mieszkanie 73,77 m², parter, oferta nr LBK1M03, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM24,20 m²SYPIALNIA15,80 m²SYPIALNIA11,36 m²SYPIALNIA9,18 m²ŁAZIENKA4,11 m²KORYTARZ9,03 m²OGRÓDEK17,55 m²OGRÓDEK14,85 m²
Wymiary mieszkania 73.77 m², LBK1M03
Wirtualna makieta 3D mieszkania 73.77 m², LBK1M03
LBK1M03
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 73.77 m², LBK1M03
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,77 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (17,55 m²), ogródek (14,85 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę