Logo

Nowe mieszkanie, 53,07 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr LAK2M12

598 787 zł

11 283 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Lipa Piotrowska

Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6

3 pokoje, mieszkanie 53,07 m², piętro 2, oferta nr LAK2M12, Lipa Piotrowska, Wrocław, Lipa Piotrowska, Psie Pole, ul. Szałwiowa 6
SALON Z ANEKSEM19,98 m²SYPIALNIA11,00 m²SYPIALNIA10,70 m²ŁAZIENKA3,89 m²KORYTARZ7,21 m²BALKON3,30 m²
Wymiary mieszkania 53.07 m², LAK2M12
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.07 m², LAK2M12
LAK2M12
Plan piętra
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 0
Lipa Piotrowska - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.07 m², LAK2M12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,07 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,30 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę